ارائه خدمات تخصصی در خصوص تعمیر و سرویس انواع فن کوئل

«اول سرویس» مرجع آنلاین خدمات تخصصی در زمینه تعمیر و سرویس نصب فن کویل و ارائه کلیه خدمات در این زمینه می باشد. سایت اول سرویس مکانی برای یافتن متخصصان خوش‌نام. اول سرویس دسترسی به متخصصان و کارشناسان فنی رابرای ارائه سرویس در خصوص فن کویل را آسان می سازد . در اول سرویس با شفافیت قیمت‌ها و بالا بردن کیفیت ارائه خدمات، موجب رضایت خاطر شما می‌شود. با سفارش آنلاین از خدمات و دسترسی سریع به کارشناسان  قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت صدها خدمت تخصصی در حوزه فن کویل در منازل و شرکت ها خواهید داشت. اول سرویس ، انتخابی برای آسایش زندگی شماست .

فن کوئل یک نوع مبدل دو منظوره گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع میباشد که از فن در قدرتهای مختلف و کوئل با ظرفیتهای مختلف(ساخته شده از مس و آلومینیوم)و فیلتر جهت تصفیه هوا تشکیل شده است.اساس کار عبورهوا از بین فین های کوئل آبگرم است.از انواع فن کوئل میتوان به فن کوئل زمینی,فن کوئل سقفی توکار,فن کوئل کاستی,فن کوئل کاستی توکار و داکت فن کوئل اشاره کرد.کاربری فن کوئل ها در منازل مسکونی,هتل ها,تدارات و مراکز تجاری می باشد.

مزایافن کوئل :

  • کم صدا بودن
  • سرویس و نگهداری آسان
  • قابلیت تصفیه هوا
  • کنترل و تنظیم دما با ترموستات مربوطه
  • نیاز به لوله کشی کمتر
  • قابلیت مدیرت مصرف انرژی

خدمات اختصاصی سرویس فن کوئل عبارت است از:

  • فن کوئل کاستی توکار
  • داکت فن کوئل
  • فن کوئل سقفی توکار
  • فن کوئل زمینی

اساس کار و اجزاء تشکیل دهنده فن کوئل ها باهم یکسان است و فقط بسته به نوع کارایی و کمی در ظاهر,تجهیزات و محل نصب با یکدیگر تفاوت دارند.فن کوئل های کاستی در زیر سقف نصب شده وجهت پرتاب باد آن به پائین و طرفین میباشد.ضمن اینکه معمولا روی این دستگاه تجهیزات نشان دهنده دما و ترموستات اتاقی و دیمر سرعت فن نیز نصب میباشد.باتوجه به ارتفاع این دستگاه,غالبا نیاز به پمپ درین احساس می شود.فن کوئل کاستی عموما در مراکز تجاری,فروشگاههای لوکس و محیط های اداری استفاده میشود.

اساس کار و اجزاء تشکیل دهنده فن کوئل ها باهم یکسان است و فقط بسته به نوع کارایی و کمی در ظاهر,تجهیزات و محل نصب با یکدیگر تفاوت دارند.داکت فن کوئل بصورت مرکزی عمل کرده و در ظرفیت های بزرگتر طراحی و تولید میشود.محل نصب در زیر سقف کاذب می باشد.هوای تولیدی توسط کانال هایی به محل های مختلف منتقل میشود.بدلیل مرکزی بودن آن نمی توان دمای آنرا برای محل های مختلف تنظیم کرد و فقط با یک ترموستات تنظیم می شود و غالبا در سالنهای یکپارچه و اجتماعات مورد استفاده قرار می گیرد.

اساس کار و اجزاء تشکیل دهنده فن کوئل ها باهم یکسان است و فقط بسته به نوع کارایی و کمی در ظاهر,تجهیزات و محل نصب با یکدیگر تفاوت دارند.فن کوئل های سقفی توکار می بایست در زیر سقف کاذب نصب گردد و فاقد کابین و روکش می باشد.جهت پرتاب باد آن به, رو به رو میباشد و به دریچه بازدید و سرویس در زیر آن,دمپر,رابط دریچه و دمپر و ترموستات نیاز دارد.

اساس کار و اجزاء تشکیل دهنده فن کوئل ها باهم یکسان است و فقط بسته به نوع کارایی و کمی در ظاهر,تجهیزات و محل نصب با یکدیگر تفاوت دارند.محل نصب این فن کوئل روی زمین بوده و به لوله های اجرا شده زیرِزمین نصب میگردد که دارای کلید دستی کم و زیاد کردن سرعت موتور می باشد امّا قابلیت نصب ترموستات محیطی را نیز دارد.در سایزهای مختلف و رنگ و طرحهای زیبا(فن کوئل دکوراتیو)طراحی و تولید می شود.جهت باد آن به سمت جلو,بالا و اریب متغیر می باشد.

ارتباط سریع با اول سرویس:

«اول سرویس» مرجع آنلاین خدمات در حوزه فن کوئل است؛شما میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان فنی اول سرویس  و تماس با شماره تلفن 02173092در سریع ترین زمان ممکن از سایت اول سرویس خدمات قابل اعتمادی را دریافت نمائید.