امروز با ما تماس بگیرید 02173092
زمان کاری ۹ صبح تا ۸ عصر
آدرس: تهران ، نارمک
طراحی و اجرای اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون چیست؟

اتوماسیون (automation) از دوکلمه خودکار(automatic) و بهره برداری (operation) گرفته شده است.

اتوماسیون به معنی جایگزین کردن کامپیوتر و ربات به جای نیروی انسانی در فرآیند تولید و بهره برداری است به طوریکه با بالا بردن سرعت و دقت و کم کردن خطای انسانی به طور قابل ملاحظه ایی از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری میکند.

امروزه اهمیت مصرف بهینه انرژی بر کسی پوشیده نیست و تمامی صنعتگران و تولید کنندگان در دنیا به دنبال راهکاری برای کم کردن مصرف انرژی هستند.با توجه به توسعه شهرنشینی و لزوم زندگی در برج ها و مجتمع های مسکونی استفاده از اتوماسیون در جهت کاهش مصرف انرژی بسیار نمود پیدا مبکند. اتوماسیون صنعتی به خصوص در تاسیسات حرارتی و برودتی از آنجا اهمیت دوچندان پیدا می کند که به طور مستقیم با مصرف انرژی در ارتباط است. با استفاده از این تکنولوژی به طور قابل ملاحظه ایی از اتلاف انرژی و در نتیجه هدر رفت سرمایه جلوگیری میشود که برای اقتصاد خانواده ها نیز بسیار مفید و با اهمیت است.

برند اول سرویس با پشتوانه تجربیات و اتکا به نیروهای متخصص و توانا،بهره گیری از دانش و تجهیزات و ابزارآلات روز آماده ارائه خدمات در جهت هوشمند سازی و اتوماسیون سیستم های آبرسانی،آبگرم مصرفی،بوستر پمپ های سرمایش و گرمایش،مشعل ها، چیلر و برج خنک کننده با پیاده سازی تکنولوژی PLC-HMI-BMS می باشد.خدماتی که شامل تعمیر،تنظیم،طراحی و اجرا،راهبری و مشاور اجرائی می باشد.

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند*

Call Now Buttonتماس با اول سرویس