امروز با ما تماس بگیرید 02173092
زمان کاری ۹ صبح تا ۸ عصر
آدرس: تهران ، نارمک
نصب ، سرویس و تعمیر رادیاتور

رادیاتور چیست؟

متداول ترین مبدل حرارتی که در سیستم حرارتی استفاده می شود “رادیاتور” می باشد. اساس کارکرد رادیاتور تبادل دما بین آب گرم و هوا توسط فلزهادی بکار رفته در آن می باشد. البته سطح تماس هوا با رادیاتور و میزان آب در گردش داخل رادیاتور از عوامل تأثیرگذار برضریب تولید حرارت می باشد.

رادیاتور در انواع مختلف رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور پانلی،رادیاتور فولادی، رادیاتور حوله خشک کن، رادیاتور قرنیزی و برقی در طرحها و رنگها و کاربری های متفاوت طراحی و تولید می شود. رادیاتورها عموما دارای یک ورودی و خروجی و با دوعدد شیر مخصوص نصب می شوند.

  • رادیاتور فولادی
  • رادیاتور آلومینیومی
  • رادیاتور پانلی
  • رادیاتور حوله ایی

رادیاتور فولادی چیست؟

متریال مورد استفاده در  رادیاتور فولادی ورق های فولادی مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی می باشد که به صورت یکپارچه تهیه و در شکلها و طرح های مختلف ارائه شده است.

مدل قدیمی این رادیاتور تقریبا از رده خارج شده و طرحها و مدل های جدیدتری در بازار عرضه گردیده است.

رادیاتور آلومینیومی چیست؟

متریال مورد استفاده در این رادیاتور آلیاژی از آلومینیوم می باشد که غالبا به روش دایکاست تولید شده و واحد شمارش ومحاسبه آن، پره می باشد و در بلوک های ۱۰-۷-۵ پره به بازار عرضه می گردد. قابلیت مونتاژ و تبدیل به بلوک های بزرگتر از ویژگی های این نوع رادیاتورهاست. همچنین به واسطه تنوع رنگ و طرح، رادیاتورآلومینیومی رایج ترین و پرفروش ترین رادیاتور در بازار ایران می باشد.

رادیاتور پانلی چیست؟

متریال مورد استفاده در این رادیاتور ورق های فولادی مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی می باشد که به صورت یکپارچه تهیه شده و در طرحها و رنگ های گوناگون به بازار عرضه گردیده است.

رادیاتور پانلی” در کشورهای اروپایی بسیار متداول بوده و نسبت به رادیاتور فولادی و رادیاتور آلومینیومی از مزیت هایی همچون ضریب حرارتی بیشتر به دلیل استفاده از ۲ کلکتور، سهولت در نظافت، زیبایی و یکپارچه بودن و سازگاری با انواع پکیج برخوردار است.

رادیاتورحوله خشک کن چیست؟

 رادیاتورحوله خشک کن ” رادیاتوری است که در سرویس های بهداشتی، محیط استخر، سونا، جکوزی و فضاهای مرطوب نصب واستفاده می شود. این رادیاتورها به دو منظور گرم کردن محیط و همچنین خشک کردن حوله و البسه مورد استفاده قرار می گیرند و از طرحها، شکلها و متریال های گوناگونی برخوردار می باشد.

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند*

Call Now Buttonتماس با اول سرویس