تعمیر و نصب رادیاتور توسط کارشناسان خبره اول سرویس

«اول سرویس» مرجع آنلاین خدمات تخصصی در زمینه نصب و ارائه سرویس انواع  رادیاتورها و ارائه کلیه خدمات در این این زمینه می باشد. مکانی برای یافتن متخصصان خوش‌نام در سایت اول سرویس. اول سرویس دسترسی به متخصصان و کارشناسان فنی را برای شما  آسان می سازد و با شفافیت قیمت‌ها و بالا بردن کیفیت ارائه خدمات، موجب رضایت خاطر شما مشتریان گرامی خواهد بود . با سفارش آنلاین خدمات و دسترسی سریع به کارشناسان  قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت صدها خدمت تخصصی در حوزه تاسیسات منازل و شرکت ها خواهید داشت. اول سرویس ، انتخابی برای آسایش زندگی شماست .

متداول ترین مبدل حرارتی که در سیستم حرارتی استفاده می شود “رادیاتور” می باشد. اساس کارکرد رادیاتور تبادل دما بین آب گرم و هوا توسط فلزهادی بکار رفته در آن می باشد. البته سطح تماس هوا با رادیاتور و میزان آب در گردش داخل رادیاتور از عوامل تأثیرگذار برضریب تولید حرارت می باشد.

رادیاتور در انواع مختلف رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور پانلی،رادیاتور فولادی، رادیاتور حوله خشک کن، رادیاتور قرنیزی و برقی در طرحها و رنگها و کاربری های متفاوت طراحی و تولید می شود. رادیاتورها عموما دارای یک ورودی و خروجی و با دوعدد شیر مخصوص نصب می شوند.

متریال مورد استفاده در  رادیاتور فولادی ورق های فولادی مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی می باشد که به صورت یکپارچه تهیه و در شکلها و طرح های مختلف ارائه شده است.

مدل قدیمی این رادیاتور تقریبا از رده خارج شده و طرحها و مدل های جدیدتری در بازار عرضه گردیده است.

متریال مورد استفاده در این رادیاتور آلیاژی از آلومینیوم می باشد که غالبا به روش دایکاست تولید شده و واحد شمارش ومحاسبه آن، پره می باشد و در بلوک های ۱۰-۷-۵ پره به بازار عرضه می گردد. قابلیت مونتاژ و تبدیل به بلوک های بزرگتر از ویژگی های این نوع رادیاتورهاست. همچنین به واسطه تنوع رنگ و طرح، رادیاتورآلومینیومی رایج ترین و پرفروش ترین رادیاتور در بازار ایران می باشد.

متریال مورد استفاده در این رادیاتور ورق های فولادی مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی می باشد که به صورت یکپارچه تهیه شده و در طرحها و رنگ های گوناگون به بازار عرضه گردیده است.

رادیاتور پانلی در کشورهای اروپایی بسیار متداول بوده و نسبت به رادیاتور فولادی و رادیاتور آلومینیومی از مزیت هایی همچون ضریب حرارتی بیشتر به دلیل استفاده از ۲ کلکتور، سهولت در نظافت، زیبایی و یکپارچه بودن و سازگاری با انواع پکیج برخوردار است.

 رادیاتورحوله خشک کن ” رادیاتوری است که در سرویس های بهداشتی، محیط استخر، سونا، جکوزی و فضاهای مرطوب نصب واستفاده می شود. این رادیاتورها به دو منظور گرم کردن محیط و همچنین خشک کردن حوله و البسه مورد استفاده قرار می گیرند و از طرحها، شکلها و متریال های گوناگونی برخوردار می باشد.

ارتباط سریع با اول سرویس:

«اول سرویس» مرجع آنلاین خدمات است؛شما میتوانید از طریق ارتباط با شماره تلفن 02173092در سریع ترین زمان ممکن از اول سرویس خدمات قابل اعتمادی را دریافت نمائید.