طراحی و اجرای استخر، سونا، جکوزی توسط کارشناسان خبره اول سرویس

سازه یا کاسه استخر بعد از اجرای لوله کشی های زیر کار باید طی عملیاتی به نام آب بندی ایزوله گردد تا آب از منافذ آن به بیرون از کاسه نشت نکند. عدم رعایت این موضوع علاوه بر هدر رفت آب، خسارات زیادی به فونداسیون و متعاقبا به سازه ساختمان وارد کرده و منجر به نشت یا شکستن فونداسیون می گردد. لذا عملیات آب بندی بسیار حساس و حساب شده بوده و معمولا از ترکیبات مواد شیمیایی و مصالحی همچون ماسه بادی برای آب بندی استفاده می شود.

استخرها فارغ از ابعاد، ظرفیت و کاربری نیازمند تصفیه آب داخلی هستند که وظیفه آن بر عهده دستگاه های فیلتراسیون و اقدامات بهداشتی همچون کلرزنی و میکروب زدایی می باشد و مدیریت این تجهیزات با تابلوی مدار فرمان خودکار می باشد که عملیات تصفیه را با توجه به داده های اپراتور به صورت منظم و خودکار انجام می دهد.

تعداد و ظرفیت  وقدرت دستگاه های فیلتراسیون تابع ظرفیت استخر می باشد. علاوه بر این برای کنترل سطح آب استخر و جلوگیری از هدر رفتن آب، یک دستگاه منبع ذخیره جهت بالانس در نظر گرفته می شود، جهت گرم کردن آب استخر نیز از یک مبدل پوسته لوله یا مبدل صفحه ای که منبع تولید آن موتورخانه می باشد استفاده می شود. به مجموع این عملیات و مکانی که نصب و راه اندازی می شود تصفیه خانه گفته می شود که درآن تجهیزات نیازمند تأمین، نگهداری یا سرویس و تعمیرات دوره ای می باشد.

تجهیزات و تأسیسات استخر، سونا و جکوزی، قبل و هنگام بهره برداری نیاز به سرویس و تأمین نگهداری دارد. از آنجا که این تفریحات رابطه مستقیم با سلامت انسان ها دارند؛ لذا این سرویس ها و اقدامات، جزء لاینفک این فرآیند می باشد.

سرویس، تعمیر، نصب و تعویض کلیه قطعات تصفیه خانه و ملزومات مربوطه از تخصص و تجربیات عوامل اول سرویس می باشد.

ارتباط سریع با اول سرویس:

«اول سرویس» مرجع آنلاین خدمات است؛شما میتوانید از طریق ارتباط با شماره تلفن 02173092در سریع ترین زمان ممکن از اول سرویس خدمات قابل اعتمادی را دریافت نمائید.